piatok 2. februára 2018

Random / Január

Ahojte. ♥

Nemôžem uveriť, že už píšem random článok za január 2018, ešte teraz si pamätám ten za minulý rok kedy som zaviedla opäť pravidelné random články na blogu. Ten čas neskutočne letí. 

Január bol pre mňa zaujímavým mesiacom, ťažkým na začiatku až skoro dokonca, tesný koniec mesiaca ale priniesol slnečné dni (aspoň v mojom živote). Vtedy som začala opäť cítiť radosť z každého dňa, veď predsa čo viacej mi treba. Mám priateľa, ktorého milujem a on miluje mňa, taktiež mám rodinu, ktorú tiež milujem. Pýtate sa, čo mi tak mohlo urobiť radosť na konci mesiaca ? Zrejme pocit byť na pár dní doma, ísť sa zabaviť a užiť si náš obecný ples a baviť sa až do rána s ľudmi, ktorý za to stoja či už priateľ, kamaráti alebo rodina. Proste ďakujem za každú chvíľku strávenú doma. A fakt, ktorý na konci mesiaca odoznel že sme s priateľom získali byt ktorí sa nám tak páčil, je radosť sama o sebe. A aj preto nás vo februári čakajú tie krajšie chvíle - ale o tom až nakonci februára. 

Fotiek za mesiac január, nie je až tak veľa ale užite si ich som ňou. :) Na prvej fotke môžete vidieť nejaké tie novinky u mňa.

 Paletku od BH Cosmetics som musela mať hneď ako som ju uvidela. Recenziu tejto paletky už nájdete na blogu. :)

Šampón značky Yves Rocher som si kúpila s nádejou, že mi pomôže proti lupinám. Či pomohol sa dozviete v chystanom článku. 

Maska na pery z drogérie Rossman a taktiež soľ do kúpeľa božskej čokoládovej vôňiTaktiež novinky z DM drogérie.

Limitovaná edícia značky Balea, nádherných vôní - Telové mlieko, krém na ruky a sprchový gél. Chceli by ste recenziu na tieto produkty ? 

Masky na tvár značky Animalz -  prasiatko a panda. Prasiatko môžete vidieť na fotke nižšie. (Myslím masku, nie seba :D :D )

A posledné novinky masky na tvár značky Garnier. Na hornej fotke môžete vidieť moje malé líčenie na ples. A na fotke nižšie už samotný ples. (Viacej fotiek z plesu nájdete na mojom instagrame). :)Najmilšia deka, ktorú som nemohla neobjednať je z Avonu. :)


Moje dobroty. Pikantné  soté v placke a nižšie na fotke kuracie závitky plnené syrom a šunkou.  Domáci bezlepkový chlieb. :)


Len taká obyčajná oddychová nedeľa s láskou. ♥A krásna obloha cestou z práce.


Aký bol Vás január ? :)

6 komentárov:

 1. Fiha, akurat som čítala u jednej blogerky recenziu na masku na pery od Baley, tak asi si zaobstarám aj tú a aj tuto z Rossmana a urobím tiež nejaké porovnanie. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. určite recenziu na tie novinky ! vyzerajú super, a na plese si vyzerala super <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá maska je topka, teším sa na recenzie noviniek. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Recenze na novinky by byla určitě super! Jinak na plese vám to moc slušelo:).
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pěkné fotky, krásné šaty jsi měla :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť