piatok 19. mája 2017

Čo si obliecť na svadbu ?

 Ahojte :) 
O pár dní by som mala ísť na svadbu mojej kamarátky, ktorá začínala robiť blog so mnou aj keď ho robila iba chvíľočku. A teraz nastáva tá dilema, čo si obliecť ? Najväčší problém nastáva pri téme oblečenie a to nie iba ak sa to týka svadby, no teraz budem riešiť túto tému.  
Keďže váham čo na seba, tak Vám ukážem pár šiat ktoré sa mi zapáčili. :)
Tak poďme na to. :) 

 Takže prvá možnosť sú krátke večerné šaty, ktoré sú vhodné nie iba na svadbu. Takže by našli využitie aj po tom a nestáli by mi v skrini. 
Prvé 2 šaty sú krásnej vínovej farby a páčia sa mi aj vďaka ich vzhľadu.  
Prvé sú tak viacej elegantné a sú doplnené čipkou a majú dlhý rukáv. Ich cena je  okolo 29,90 €. 
Druhé sú jednoduchšie a najviac sa mi na nich páči ich tvar sukni. Cena je okolo 25,90 €.

No mojimi 2 favoritmi z krátkych večerných šiat sú tieto 2. 
Prvé ste už mohli vidieť v minulom wishliste a skutočne sa mi páčia. Proste červenú a čiernu spolu milujem! Ich cena je okolo 23,90 €. 
Druhé sú podobné ako tie prvé, no sú farebnejšie a páči sa mi ich strih. Cena je okolo 17,90 €. Druhá možnosť pre mňa sú dlhé spoločenské šaty, ktoré sú slušnejšie a skvelo sa hodia na svadbu, na ples... :) 
Tu som si však vybrala iba dvoje. Prvé sú vzhľadovo podobným predošlým dvom, ich strih sa mi neskutočne páči a určite sa hodia na svadbu. Sú farebné, elegantné a ich cena je 28,90€. Čo na ne poviete ? :) 
Druhé sú celé čipkované a povedala by som, že sú asi až príliš odvážne. No veľmi sa mi páčia. Ich cena je okolo 27,90 €.


Tak čo, ktoré by ste mi poradili Vy ? :) 

5 komentárov:

 1. Já jsem na svatbách, když jsem byla malá chodila za družičku, tak to bylo lehčí :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som bola na posledy, ked som bola malá a to som mala družičkovské, ale tieto tvoje výberové sú ozaj krásne. Osobne by som zvolila nejaké kvetinové alebo čipkové :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mně se líbí ty červené, ale jsou velmi odvážné. BEAUTYPUSINKA

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja som ešte nikdy na svadbe nebola :P ale určite nejaké pekné šaty padnú vhod :) mňa osobne zaujali tie druhé červené ale aj tie čo sa páčia tebe nemusia byť zlé :) hlavne aby potom sedeli :)

  OdpovedaťOdstrániť