piatok 9. decembra 2016

Recenzia / EOS - krém na ruky

Ahojte. :) Ako si užívate piatok ? Ja som znovu nachladená, takže si skôr užívam čaj a teplú posteľ ( pokiaľ sa to dá) .

V dnešnom článku Vám prinášam recenziu na krém(y) na ruky, ktoré som si za poslednú dobu obľúbila sú značky EOS. :)EOS kozmetiku pozná určite každá z Vás a určite väčšina z Vás už aj nejaký produkt tejto značky vlastní, zväčša je to asi balzam na pery, ale o tom ste už niekedy minulý rok článok mohli čítať. :) 

Dnes sa budeme venovať krému na ruky, tieto krémy vlastním doma dva.
 Jeden je Fresh flower, ktorý má nádhernú kvetinovú vôňu a druhý je Cucumber, ktorého vôňa je  naozaj svieža uhorková. Obe tieto vône ma zaujali svojou sviežosťou a aj výdržou.


Oba tieto krémy obsahujú:
=>  Bambucké maslo
=>  Aloe Vera, antioxidanty a ovos

Krém ma v prvom rade zaujal jeho obalom, je iný ako ostatné. Krém má len 44 ml. Obal je dosť tvrdý, ale ľahko sa z neho vytláča krém. Obal je ale zároveň dosť tenký, takže sa zmestí aj do každej kabelky. :)


Krém je konzistenciou naozaj hustý, ale veľmi ľahko sa roztiera a rýchlo sa vstrebáva. Krému netreba  dať na ruky veľa, ale aj pri väčšom množstve sa nič nestane, keďže krem sa naozaj vstrebe takmer hneď. Ruky po ňom nie sú mastné, sú skvelo hydratované a nie je potrebné si ho nanášať každú chvíľu a tak isto aj ich vôňa vydrží na rukách veľmi dlho. :) 

Krémy od EOSu sú prírodné, hypoalergénne a čo sa mi najviac páči, že nie sú testované na zvieratách! :)

Máte skúsenosti s týmito krémami alebo s inými produktami tejto značky ? :) 

( Farby obalov sú trochu zkreslené.)
  
Tieto a iné produkty od EOS nájdete na stránke notino.sk ! 

Sisa :) 

4 komentáre:

 1. jeej super že si spravila na tento krém recenziu :) som na neho veľakrát pozerala ale nebola som si istá, či si ho kúpiť :) vyzerá super .. a eos balzamy na pery mám rada :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento krém jsem ještě neměla, třeba si ho někdy pořídím :) mam jen dva balzámky :)

  eLblog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ešte som neskúšala, ale balzamy od nich moc nemusím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já mám ten růžový a mám ho strašně ráda, i když hydratovanější ruce mám přeci jen po krému od neutrogeny, tenhle je také moc dobrý :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť