sobota 1. októbra 2016

Funny sox / Recenzia

Ahojte, dnes ani neviem po akom dlhom čase, ale viem, že po veľmi dlhom čase píšem článok.  Veľmi ma to mrzí, ale nebudem Vám písať o tom ako vôbec nebol čas, lebo ten čas bol minimálne cez voľný čas kedy nie som v práci. Ale chcem určite moju neaktivitu napraviť a dobehnúť. Takže pri niektorých článkoch sa vrátim naspäť k letu aj napriek tomu, že už je jeseň. 

V dnešnom článku sa budeme venovať skvelým Funny sox ponožkám. Takže čo sú funny sox ponožky ? 
Tieto ponožky sú slovenský výrobok, nápad na tieto ponožky vznikol pred 3 rokmi, kedy zakladateľ týchto ponožiek cestoval po Etiópii. A vlastne každý 11. pár týchto ponožiek ide do chudobných krajín ako je Etiópa, aby aj tieto deti mali radosť. 
Tieto ponožky navrhujú zákazníci a aj malé deti, ktoré tieto ponožky kreslia. :) 
samozrejme viac sa dozviete vo videu, kde je aj celý príbeh ako vlastne vznikli tieto ponožky. :) Vďaka spolupráci s týmto slovenským e-shopom som mala možnosť vyskúšať tieto ponožky a dozvedieť sa o nich viac. 
Ako prvé, keď mi došiel domov balíček ma príjemne prekvapil vzhľad krabičky od týchto ponožiek, ktorý je jednoduchý, ale zároveň veľmi pekný. 
Po otvorení tejto krabičky na mňa vykukli dámske 4-pack ponožky, ktoré si myslím, že sa cenovo vyplatia viac ako vlastne po jednom kuse, keďže jeden kus ponožiek stojí 6,90 € a tento 4-pack stojí 24,90€ :-)  
Najviac ma ale teší farebnosť týchto ponožiek, vďaka ktorým sa mi spestrí každý deň kedy si ich obujem. :) 


Ponožky mám doma už dlhší čas, takže som ich mala možnosť poriadne vyskúšať. 
Takže moje zistenie po pár noseniach a aj vypraniach je také, že ponožky nie sú hneď deravé ako väčšina ponožiek, ktoré som si kedy kúpila a po vypraniach nestrácajú vôbec farbu ani nie sú iné, takže sú to ozaj skvelé a kvalitné ponožky. :) 

Zloženie ponožiek je : 
Bavlna 80%
Polyamid 17%
Elastan 3% 


Čo hovoríte na funny sox ponožky ? Vlastníte ich aj Vy ? :) 
Sisa :) 

4 komentáre:

 1. Ponožky mám aj ja a aj mne dokážu úplne zlepšiť deň. A sú to jediné ponožky, ktoré mi vydržali viac ako dva mesiace. :D

  P.S. Dúfam, že neaktivitu fakt napravíš! :D

  www.madein-slovakia.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty růžovo-zelené jsou top! ♥ Také vlastním doma pár podobně bláznivě barevných ponožek a moc mě baví! :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja milujem takéto funny ponožky :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jééé to jsou krásné ponožky! Takové nosím moc ráda :)

  OdpovedaťOdstrániť