štvrtok 29. októbra 2015

EOS / Sweet Mint :)

Ahojte. :) Po znova dlhej dobe som tu s novým článkom. Nebudem sa znova ospravedlňovať a sľubovať Vám, že tu znova budú články každý deň, aj keď sa o to naozaj pokúsim. Je toho momentálne v škole veľmi veľa, veď za pár mesiacov maturujem, ani neviem ako ten čas letí ! Ale poďme sa venovať niečomu príjemnejšiemu ako je škola ! :)

Poďme sa baviť o produkte, ktorý je známy už zrejme každému je to EOS. :)

Balzamy na pery používame celoročne, no v zime úplne najviac, pretože naše pery trpia a sú vysušené. Ja sa priznám, že som vyskúšala už veľmi veľa rôznych balzamov, ktoré boli naozaj potrebné. Pri EOS produktoch to bol práve obal, čo ma naozaj skutočne zaujal, počula som síce naozaj veľa chváli na tieto produkty, ale samozrejme nemôžete všetkému veriť kým to sami nevyskúšate. 

No EOS balzámy mi sú veľmi sympatické aj ich zložením, nie len obalom. Tieto balzamy obsahujú vzácne bambucké maslo a vitamíny C a E. 

Ďalšia vec, ktorá mi je veľmi sympatická je, že tieto balzamy nie sú testované na zvieratách ! Tento balzam mám doma vyše mesiaca, takže som mala dosť času ho poriadne otestovať. Príchuť balzamu mám Sweet Mint.
Prvé, čo ma naozaj veľmi zaujalo bolo, keď som balzam otvorila, bola tá vôňa.  Krásna mentolová vôňa ma skutočne zaujala. Keď som balzam naniesla na pery, tak krásne chladil pery. 
Neviem ako Vy, ale ja mám vo zvyku ešte keď som bola malá oblizovať si pery, pretože tie detské balzamy chutili vždy tak sladko a EOS nie je výnimka, chutí naozaj skvelo :D. 


EOS pery nevysušuje, ale práve naopak dodáva im hydratáciu. 
Veľmi som sa bála, že kvôli jeho tvaru sa bude veľmi ťažko držať, ale práve naopak, bolo veľmi ľahké ho držať a aj používať. :)
Táto príchuť je naozaj skvelá, časom by som určite chcela vyskúšať aj iné príchute.

Balzám mám zo stránky eosbalzamik.sk/Sisa :)

9 komentárov:

 1. Já mám doma zelený, je to fajn balzámek;)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkná recenze :) asi je fajn, ale mně se pořád nějak nechce si ho kupovat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Presne tento som mala, ale mne moc nesadol :-) Všeobecne eosy moc nemusím...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na pohled vypadá pěkně, ale i tak jsem Eosy nikdy nezkoušela a ani to nemám v plánu :)
  Infinity of Colors

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já jsem nikdy eos nezkoušela a ani jsem to v plánu neměla, neboť jsem vždy četla hodně negativních recenzí v rámci hydratace. Já si pusu pořád něčí mažu a potřebuji opravdu hloubkovou hydrataci proto mě to vždy tolik odradilo, ale mile mě překvapilo, že jsi s hydratací spokojená, tak uvidíme, třeba ho také jednou vyzkouším :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Po EOS-y túži asi veľa dievčat. Ja som ho ešte neskúšala no určite by som ho rada vyskúšala. Žiaľ, tá cena ma od neho nejak odrádza.

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Přesně tento mám také a jsem s ním moc spokojená, jak mentolově pálí a voní :) už ho mám skoro spotřebovaný.

  Ráda bych Tě pozvala na mou GIVEAWAY :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Taky jsem ho měla, teď mám jinou "příchuť", miluji je :)

  Smile Thess

  OdpovedaťOdstrániť
 9. ja som ho dostala ešte v dobe ked to tu vôbec nefrčalo, som sním spokojná, dizajn aj obsah sú skvelé, len je to u nás zbytočne predražené, ale mám radosť že už sa dajú lahko zohnať :)

  OdpovedaťOdstrániť