utorok 24. februára 2015

Xhekpon CREMA .

Tak dnes tu mám pre Vás ešte jeden článok . 

My ženy máme mnoho vecí , ktorých sa bojíme. Ale dnes sa budeme venovať strachu žien , ktorému sa je ťažko vyhnúť pribúdajúcim vekom . Možno ste už pochopili , že sú to Vrásky .

Preto sa dnes budeme venovať krému od xhekpon.sk  , ktorý určený práve na tento problém .  Ako malá alebo skôr menšia som mala vo zvyku krčiť čelom . Povedala by som, že to bol zlozvyk  , ktorého som sa naozaj dlho nevedela zbaviť . Mamina či každá jedna žena mi vraveli : "Nerob to , pretože budeš mať vrásky" . No ja som sa na tom zasmiala, pretože som tomu ešte nerozumela. 
No teraz už viem , že mali pravdu . Nevravím, že mám neskutočné vrásky alebo ja neviem čo , no kúsok to vidno, nikdy mi to nevadilo a ani nevadí . No tento krém som testovala celkom dlhý čas . Môžem Vám povedať, že tento krém mi pomohol v celku zbaviť sa tejto malinkej vrásky .

Krém skúšala aj moja mamina, ktorá si ho pochvaľuje . Takže zvyšok krém jej mile rada prenechám , veď viete mám 18, zatiaľ mi to extrémne netreba. 

Ale poďme na moje skúsenosti

+ Moja pleť je po ňom pružnejšia. 
+ Je hydratovanejšia.  
+ Rýchlo sa vstrebáva.
+ Pleť nemastí . 
+  Krém vonia skvelo.


Odporúčané použitie :

Krém jemne vmasírujte na tvár, krk a dekolt. Pre dosiahnutie lepších výsledkov používajte aj ráno aj večer. Oficiálny popis :

Predchádza tvorbe vrások, spomaľuje starnutie pleti a spevňuje kontúry tváre. Udržuje pleť trvalo hydratovanú  a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi dodáva pleti mladistvý vzhľad. Je vhodný pre všetky typy pleti . 

Krém je tuhej konzistencie .(viď. spodnú foto) 

Tento krém obsahuje tri základné zložky a to : 

* Hydrolizovaný kolagén 
* Pupočník ázijský
* Aloe Vera. 

Krém nájdete TU !  Tak na dnes je to všetko , prajem Vám krásny deň . :-) 
Sisa :*

4 komentáre: