štvrtok 30. októbra 2014

RECENZIA- Nivea vzorky. :)

Ahojte :-* .. Dnes som sa už konečne dostala k recenzii vzoriek od Nivei , ktoré som od nich dostala a za ktoré im veľmi ďakujem ! :) 
Tak poďme na to ! :)


Tak toto sú všetky vzorky,  ktoré mi NIVEA poskytla. :)


Takže prvé dve sú telové mlieka do sprchy . Prvé je kakaové maslo a druhé je bambucké maslo. Cena 250ml je 4,60€. Tieto telové mlieka do sprchy sa mi vážne ľúbia , uvažujem o plnom balení.
Musím , ale priznať, že po prvom momente ak som vyšla zo sprchy a utrela som sa kus sa mi moja pleť lepila, ale naozaj len krátko a potom bola vážne jemná a hydratovaná. Takže tento výrobok je vážne jeden z tých najlepších od nivei ! :)

Vždy som zbožňovala vôňu krému od Nivei a tento sprchový gél vonia úplne rovnako , takže som z toho bola naozaj unesená .. Tento sprchový gél tiež môžem zaradiť medzi tie najlepšie výrobky od Nivei ! :) Plné balenie by malo stáť do 4€ . Myslím si , že je to dobrá cena a určite sa oplatí. Pokožka ostáva jemná a voňavá celkom dlhý čas . :)
Ďalej tu je obyčajné telové mlieko s vôňou kakaa, úžasná vôňa a veľmi rýchlo sa vstrebáva a pokožka ostáva po ňom hydratovaná  ! :)
cena plného balenia je 250ml - 4.60€ alebo 400ml - 6.57 € : )Tieto štyri veci som nevyskúšala , pretože si myslím, že tieto veci sú skôr pre staršie ženy :)

 A neskúšala som ani toto, pretože je to balzám po holení pre mužov. :)

Chcem ešte raz poďakovať NIVEI za to , že mi poskytla tieto vzorky, naozaj ďakujem ! 

Sisa :)

8 komentárov:

 1. Niveu mám ráda, doma mám právě tělové mléko a micelární vodu a oba produkty jsou skvělý :) V časopisech jsem našla dost vzorečků krémů na obličej a ty mi taky moc vyhovovaly, tak se chystám na velké balení :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja mam od niveii rada ich telove mlieka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nivea je taková fajn klasika, mám tělové mléko zrovna teď a dětský krém, který používám na obličej a nikdy se mi nestalo, že by mi Nivea dělala neplechu :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všechny vzorečky už mám také vyzkoušené, u mě vyhrává jejich klasický krém a tělová mléka do sprchy :).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Niveu mám hodně ráda, přemýšlím o tom tělovém mléku do sprchy :)
  Thoughts by Lucys

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Aj ja som písala recenziu na Niveu, čeknite blog :-) http://madein-slovakia.blogspot.sk
  P.S. najlepšia je modrá plechová Niveaaa :3

  OdpovedaťOdstrániť
 7. nad niektorými produktami zvažujem kúpu :) :3

  http://novybloggg.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť